fbpx
Edit

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Ola i Piotrek i mamy dużo szalonych pomysłów, chcemy jednal 

Kontakt

UX DESIGN
CONFERENCE

24-26 December 2020

Gotham Hall, Broadway

Why Attend Event

Here’s a selection of the brightest names in branding that OnBrand will be
hosting and boasting on October 10, 2019.

Networking

How you transform your business technology, consumer, habits industry dynamic

Mentor Program

How you transform your business technology, consumer, habits industry dynamic

Day Meetup

How you transform your business technology, consumer, habits industry dynamic

# Overview

Get the latest info about Evenex

Evenex simple graphic event with these quotes & comments we Share these visual in your email marketing campaign social plat blog posts & email signatures social media promote those event

Event Schedule

Here’s a selection of the brightest names in branding that OnBrand will be
hosting and boasting on October 10, 2019.

Co z tym rozwojem? O typowych zachowaniach dzieci 1-6

Kiedy tylko masz ochotę Kanapa w Twoim salonie

Rodzicielstwo nie jest łatwym wyzwaniem. Z jednej strony wiemy, że dzieci to "tylko" dzieci, a z drugiej czasem łatwo zapominamy, że świat wygląda inaczej kiedy ma się kilka lat, a wiele umiejętności dopiero się kształtuje. Podczas tej prelekcji dowiesz się, jakie są typowe, zachowania na poszczególnych etapach rozwoju i czego w związku z tym potrzebuje Twoje dziecko.

Lampki alarmowe w rozwoju sensomotorycznym

Gdy tylko będzie chwila Kanapa w Twoim salonie

Warunkiem prawidłowego dojrzewania układu nerwowego jest prawidłowy rozwój sensomotoryczny a więc rozwój ruchowy i reagowanie na bodźce. Podczas tej prelekcji dowiesz się, czym jest i jak wygląda rozwój sensomotoryczny u dzieci oraz w którym momencie warto udać się do specjalisty. Opowiem też o najczęstszych objawach zaburzeń integracji sensorycznej.

Wady postawy - wspieranie rozwoju dziecka

W dowolnym momencie Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, jak wspierać rozwój dziecka i jego postawy, na co zwrócić uwagę i co może nas zaniepokoić w rozwoju. Dowiesz się, jak zapobiegać wadom postawy oraz jak dostosować otoczenie, pokój dziecka, by wspierało prawidłowy rozwój.

Wspieranie rozwoju mowy to nie ćwiczenia - to styl życia

Kiedy tylko zechcesz Kanapa w Twoim salonie

Wspieranie rozwoju mowy - to brzmi poważnie. Ale podczas konferencji chciałabym pokazać Ci, że to nie suche ćwiczenia, a nowy styl życia. Pozwól mi Cię nim zarazić, a zobaczysz jak łatwo możesz wspierać rozwój mowy Malucha każdego dnia.

Samodzielność dziecka, a umiejętności szkolne

W wolej chwili Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, czym jest samodzielność, jak jej nauka wpływa na rozwój umiejętności szkolnych oraz o tym, jak ten poziom samodzielności wiąże się z nabywaniem nowych umiejętności. Podpowiem jak możesz, na co dzień, wspomagać samodzielność Twojego dziecka już od wieku niemowlęcego. Dowiesz się też, dlaczego wyręczanie dziecka nie wspiera jego prawidłowego rozwoju.

Jak wspierać rozwój społeczno-emocjonalny dziecka?

Na spokojnie wieczorem Kanapa w Twoim salonie

Podczas prelekcji omówię szeroko rozumiane kompetencje społeczne u dzieci. Poznasz etapy rozwoju społecznego dziecka, różnice pomiędzy kompetencjami, a umiejętnościami społecznymi oraz praktyczne sposoby na to, w jaki sposób możesz wspierać ich rozwój poprzez zabawę. Ponadto opowiem o podstawowych technikach i narzędziach Treningu Umiejętności Społecznych oraz pokażę Ci przykłady oddziaływań terapeutycznych.

Dziecko poszukujące bodźców okiem fizjoterapeuty i terapeuty SI

Kanapa w Twoim salonie

Podczas prelekcji opowiem o tym, jak zaburzenia napięcia mięśniowego u dzieci wpływają na zaburzenia sensoryczne i dlaczego jest tak, że dzieci stale poszukują nowych bodźców. Dowiesz się, co skrywają dzieci, o których dorośli mówią "nawet nie usiedzi na miejscu"? Co możemy zrobić, żeby pomóc dziecku, które jest w nieustannym ruchu, jak je zatrzymać?

Kamienie milowe w rozwoju ruchowym dziecka

Kanapa w Twoim salonie

Z mojej prelekcji dowiesz się jakie kamienie milowe możemy wyodrębnić między 2 a 6 rokiem życia dziecka. Opowiem Ci czego kategorycznie nie robić podczas monitorowania rozwoju własnego dziecka. Uzyskasz informację kiedy zasięgnąć porady specjalisty i do kogo udać się ze swoimi wątpliwościami.

Wspieranie rozwoju języka w codziennych aktywnościach

Kanapa w Twoim salonie

Podczas prelekcji dowiesz się, kiedy i w jaki sposób dziecko uczy się języka i dlaczego tak ważne jest, abyś Ty, jako rodzic, aktywnie w tym uczestniczył. Poznasz skuteczne strategie, które ułatwiają dzieciom akwizycję języka, czyli nabywanie umiejętności komunikowania się ze światem. Podsunę Ci pomysły na zabawy rozwijające mowę oraz książki, dzięki którym dzieci pokochają czytanie i będą mogły w nim aktywnie współuczestniczyć.

Motoryka mała, a rozwój i edukacja dziecka przedszkolnego

Kanapa w Twoim salonie

Opowiem o tym, jak ważny jest rozwój motoryki małej w kontekście całokształtu rozwoju dziecka i jego edukacji, a także co zrobić, aby o tę motorykę odpowiednio dbać. Nawiążę do codziennych aktywności, które mają pozytywny wpływ na rozwój motoryki małej, wspomnę o samodzielności i o tym, jak ważne w procesie rozwoju motoryki małej jest rysowanie i pisanie. Wszystko to w kontekście edukacji dziecka.

Strach przed próbowaniem nowych produktów czyli neofobia żywieniowa

Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojego wystąpienia opowiem o neofobii żywieniowej. Dowiesz się, co to takiego, jak sobie z nią radzić, w którym momencie należy zacząć się martwić i kiedy najlepiej udać się do specjalisty. Opowiem to z punktu widzenia mamy, której dziecko ma bardzo silną neofobię żywieniową i dam praktyczne wskazówki jak można sobie z nią radzić na co dzień.

"Ja dla siebie" - czyli jak i dlaczego rodzice powinni zaopiekować się sobą

Kanapa w Twoim salonie

Każdego dnia, staramy się być lepszą wersją siebie. Kierowani dobrymi intencjami zapominamy o sobie. Wtedy przychodzi kryzys, pojawia się frustracja, niezadowolenie, zmęczenie, złość i szereg innych emocji. Podczas mojej prelekcji opowiem, dlaczego czasem tak trudno jest nam, rodzicom, zatroszczyć się o siebie, ale i o tym, jakie są częste przekonania i oczekiwania względem rodzicielstwa i jak wpływają one na to, jak często, negatywnie, o sobie myślimy. Nie ma idealnych rodziców a dbając o siebie, dbasz też o swoje dziecko.

Jak nie zwariować w rodzicielstwie

Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, jak, jako rodzic, nie dowalać sobie w myślach i o tym, że jesteś wystarczającym rodzicem, będąc dokładnie takim, jakim jesteś na co dzień. Poznasz moje sposoby na wyplątanie się z natrętnych myśli i metody na wyluzowanie się. Porozmawiamy o empatii, byciu dla siebie dobrym, o rodzicielskim odpuszczaniu, perfekcjonizmie i jego objawach. Pokażę Ci, że niezależnie od ilości przeczytanych książek, że w porządku jest się mylić, nie wiedzieć, popełniać błędy.

Jak się dogadać? O dobrej relacji rodzica z nauczycielem

Kanapa w Twoim salonie

Jedną z ról rodzica przedszkolaka jest aktywna współpraca z przedszkolem - z dyrektorem, wychowawcami i specjalistami. Owocem tej współpracy jest prawidłowy rozwój dziecka, jego monitorowanie oraz wspieranie poprzez spójne działanie w domu i w przedszkolu. Opowiem o tym, jak zadbać o dobre relacje z przedstawicielami przedszkola. Dowiesz się też, czy istnieją konkretne zasady skutecznej komunikacji rodzica z nauczycielem i dlaczego warto o taką relację zadbać.

ABC Montessori - wybrane elementy

Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym czym jest i jakie są początki pedagogiki Montessori. Poznasz wybrane elementy takie jak: relacja, rozwój dziecka, fazy wrażliwe, samodzielność oraz otoczenie. Pokażę Ci, czym różni się model klasyczny od modelu Montessori. Dowiesz się, jak wygląda nauka przy użyciu tej metody, jak w tym wszystkim odnajduje się dziecko i jak Ty możesz stworzyć wspierające dla niego otoczenie.

Rozwój seksualny dzieci w wieku przedszkolnym.

Kanapa w Twoim salonie

Podczas mojej prelekcji przekroczymy tabu. Opowiem o rozwoju seksualności dzieci od momentu narodzin, ale i o tym, jak rozmawiać o seksie i seksualności ze sobą i ze swoim dzieckiem. Zburzymy mur, odgradzający nas od wiedzy na temat seksualności małych dzieci. To od Ciebie, jako rodzica, zależy, jak dziecko będzie odkrywało kolejne etapy własnej seksualności i dowiesz się, jak możesz je w tym wspierać. Podzielę się moimi sposobami na radzenie sobie w trudnych sytuacjach, związanych z zachowaniami około seksualnymi dzieci. Dowiesz się też, jakie są różnice między normą a zaburzonym przebiegiem rozwoju seksualnym u dzieci.

0 +

Workshop We Offer

0 K

Visionary Speaker

0 K

Event Participants

0 K

International Sponsor

Event Speakers

Here’s a selection of the brightest names in branding that OnBrand will be
hosting and boasting on October 10, 2019.

Our Official Sponsors

Here’s a selection of the brightest names in branding that OnBrand will be
hosting and boasting on October 10, 2019.

Get Direction To The Event Hall

Here’s a selection of the brightest names in branding that OnBrand will be
hosting and boasting on October 10, 2019.

Lights. Camera. Party!

Gotham Hall offers the perfect setting for more than just social occasions.