fbpx
Edit

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Ola i Piotrek i mamy dużo szalonych pomysłów, chcemy jednal 

Kontakt

23RD - 24TH APRIL 2020 | PRAGUE CONGRESS CENTRE

A World Class Marketing Conference 2020

# Overview

# Overview

Marketing summit Prague 2020

In the year of 2020, Prague has been in the top area of comprehensive digital commercialization, and faceds the top area world’s most eagers transformation business digitization

Digital commercialization and faced with the world’s most eagers has been in comprehensive.

Get the latest info about Evenex

We have dedicated tracks for every industry Whether you want to hire tech’s top talent meet with the policymakers influencing your industry or exchange notes with your peers and competitors. Maybe you want to place your company.

0

Speakers

0

Tickets

0

Sessions

0

Sponsors

Last year was mind blowing

We have dedicated tracks for every industry Whether you want to hire tech’s top talent meet with the policymakers.

#Featured

Why should attend evenex 2020

In the year of 2020, Prague has been in the top area of comprehensive digital commercialization, and faceds the top area world’s most eagers transformation business digitization

#Featured

Meet our Conference speakers

In the year of 2020, Prague has been in the top area of comprehensive digital commercialization, and faceds the top area world’s most eagers transformation business digitization

#Featured

Join the world's leading Conference

In the year of 2020, Prague has been in the top area of comprehensive digital commercialization, and faceds the top area world’s most eagers transformation business digitization

0 +

Workshop We Offer

0 K

Visionary Speaker

0 K

Event Participants

0 K

International Sponsor

speakers

#Event Speakers

Meet our Conference speakers

Aleksandra Belta Iwacz
Agata Ptak
Anna Zając

Don't miss our future conference! Get subscribed today!

schedule

#Thought leadership

Join the world's leading Conference

3 dzień

9 maja, 2021

"Ja dla siebie" - czyli jak i dlaczego rodzice powinni zaopiekować się sobą

Każdego dnia, staramy się być lepszą wersją siebie. Kierowani dobrymi intencjami zapominamy o sobie. Wtedy przychodzi kryzys, pojawia się frustracja, niezadowolenie, zmęczenie, złość i szereg innych emocji. Podczas mojej prelekcji opowiem, dlaczego czasem tak trudno jest nam, rodzicom, zatroszczyć się o siebie, ale i o tym, jakie są częste przekonania i oczekiwania względem rodzicielstwa i jak wpływają one na to, jak często, negatywnie, o sobie myślimy. Nie ma idealnych rodziców a dbając o siebie, dbasz też o swoje dziecko.

Kanapa w Twoim salonie

Jak nie zwariować w rodzicielstwie

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, jak, jako rodzic, nie dowalać sobie w myślach i o tym, że jesteś wystarczającym rodzicem, będąc dokładnie takim, jakim jesteś na co dzień. Poznasz moje sposoby na wyplątanie się z natrętnych myśli i metody na wyluzowanie się. Porozmawiamy o empatii, byciu dla siebie dobrym, o rodzicielskim odpuszczaniu, perfekcjonizmie i jego objawach. Pokażę Ci, że niezależnie od ilości przeczytanych książek, że w porządku jest się mylić, nie wiedzieć, popełniać błędy.

Kanapa w Twoim salonie

Jak się dogadać? O dobrej relacji rodzica z nauczycielem

Jedną z ról rodzica przedszkolaka jest aktywna współpraca z przedszkolem - z dyrektorem, wychowawcami i specjalistami. Owocem tej współpracy jest prawidłowy rozwój dziecka, jego monitorowanie oraz wspieranie poprzez spójne działanie w domu i w przedszkolu. Opowiem o tym, jak zadbać o dobre relacje z przedstawicielami przedszkola. Dowiesz się też, czy istnieją konkretne zasady skutecznej komunikacji rodzica z nauczycielem i dlaczego warto o taką relację zadbać.

Kanapa w Twoim salonie

ABC Montessori - wybrane elementy

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym czym jest i jakie są początki pedagogiki Montessori. Poznasz wybrane elementy takie jak: relacja, rozwój dziecka, fazy wrażliwe, samodzielność oraz otoczenie. Pokażę Ci, czym różni się model klasyczny od modelu Montessori. Dowiesz się, jak wygląda nauka przy użyciu tej metody, jak w tym wszystkim odnajduje się dziecko i jak Ty możesz stworzyć wspierające dla niego otoczenie.

Kanapa w Twoim salonie

Rozwój seksualny dzieci w wieku przedszkolnym.

Podczas mojej prelekcji przekroczymy tabu. Opowiem o rozwoju seksualności dzieci od momentu narodzin, ale i o tym, jak rozmawiać o seksie i seksualności ze sobą i ze swoim dzieckiem. Zburzymy mur, odgradzający nas od wiedzy na temat seksualności małych dzieci. To od Ciebie, jako rodzica, zależy, jak dziecko będzie odkrywało kolejne etapy własnej seksualności i dowiesz się, jak możesz je w tym wspierać. Podzielę się moimi sposobami na radzenie sobie w trudnych sytuacjach, związanych z zachowaniami około seksualnymi dzieci. Dowiesz się też, jakie są różnice między normą a zaburzonym przebiegiem rozwoju seksualnym u dzieci.

Kanapa w Twoim salonie

2 dzień

8 maja, 2021

Dziecko poszukujące bodźców okiem fizjoterapeuty i terapeuty SI

Podczas prelekcji opowiem o tym, jak zaburzenia napięcia mięśniowego u dzieci wpływają na zaburzenia sensoryczne i dlaczego jest tak, że dzieci stale poszukują nowych bodźców. Dowiesz się, co skrywają dzieci, o których dorośli mówią "nawet nie usiedzi na miejscu"? Co możemy zrobić, żeby pomóc dziecku, które jest w nieustannym ruchu, jak je zatrzymać?

Kanapa w Twoim salonie

Kamienie milowe w rozwoju ruchowym dziecka

Z mojej prelekcji dowiesz się jakie kamienie milowe możemy wyodrębnić między 2 a 6 rokiem życia dziecka. Opowiem Ci czego kategorycznie nie robić podczas monitorowania rozwoju własnego dziecka. Uzyskasz informację kiedy zasięgnąć porady specjalisty i do kogo udać się ze swoimi wątpliwościami.

Kanapa w Twoim salonie

Wspieranie rozwoju języka w codziennych aktywnościach

Podczas prelekcji dowiesz się, kiedy i w jaki sposób dziecko uczy się języka i dlaczego tak ważne jest, abyś Ty, jako rodzic, aktywnie w tym uczestniczył. Poznasz skuteczne strategie, które ułatwiają dzieciom akwizycję języka, czyli nabywanie umiejętności komunikowania się ze światem. Podsunę Ci pomysły na zabawy rozwijające mowę oraz książki, dzięki którym dzieci pokochają czytanie i będą mogły w nim aktywnie współuczestniczyć.

Kanapa w Twoim salonie

Motoryka mała, a rozwój i edukacja dziecka przedszkolnego

Opowiem o tym, jak ważny jest rozwój motoryki małej w kontekście całokształtu rozwoju dziecka i jego edukacji, a także co zrobić, aby o tę motorykę odpowiednio dbać. Nawiążę do codziennych aktywności, które mają pozytywny wpływ na rozwój motoryki małej, wspomnę o samodzielności i o tym, jak ważne w procesie rozwoju motoryki małej jest rysowanie i pisanie. Wszystko to w kontekście edukacji dziecka.

Kanapa w Twoim salonie

Strach przed próbowaniem nowych produktów czyli neofobia żywieniowa

Podczas mojego wystąpienia opowiem o neofobii żywieniowej. Dowiesz się, co to takiego, jak sobie z nią radzić, w którym momencie należy zacząć się martwić i kiedy najlepiej udać się do specjalisty. Opowiem to z punktu widzenia mamy, której dziecko ma bardzo silną neofobię żywieniową i dam praktyczne wskazówki jak można sobie z nią radzić na co dzień.

Kanapa w Twoim salonie

1 dzień

1 lutego, 1922

Co z tym rozwojem? O typowych zachowaniach dzieci 1-6

Rodzicielstwo nie jest łatwym wyzwaniem. Z jednej strony wiemy, że dzieci to "tylko" dzieci, a z drugiej czasem łatwo zapominamy, że świat wygląda inaczej kiedy ma się kilka lat, a wiele umiejętności dopiero się kształtuje. Podczas tej prelekcji dowiesz się, jakie są typowe, zachowania na poszczególnych etapach rozwoju i czego w związku z tym potrzebuje Twoje dziecko.

Kiedy tylko masz ochotę Kanapa w Twoim salonie

Lampki alarmowe w rozwoju sensomotorycznym

Warunkiem prawidłowego dojrzewania układu nerwowego jest prawidłowy rozwój sensomotoryczny a więc rozwój ruchowy i reagowanie na bodźce. Podczas tej prelekcji dowiesz się, czym jest i jak wygląda rozwój sensomotoryczny u dzieci oraz w którym momencie warto udać się do specjalisty. Opowiem też o najczęstszych objawach zaburzeń integracji sensorycznej.

Gdy tylko będzie chwila Kanapa w Twoim salonie

Wady postawy - wspieranie rozwoju dziecka

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, jak wspierać rozwój dziecka i jego postawy, na co zwrócić uwagę i co może nas zaniepokoić w rozwoju. Dowiesz się, jak zapobiegać wadom postawy oraz jak dostosować otoczenie, pokój dziecka, by wspierało prawidłowy rozwój.

W dowolnym momencie Kanapa w Twoim salonie

Wspieranie rozwoju mowy to nie ćwiczenia - to styl życia

Wspieranie rozwoju mowy - to brzmi poważnie. Ale podczas konferencji chciałabym pokazać Ci, że to nie suche ćwiczenia, a nowy styl życia. Pozwól mi Cię nim zarazić, a zobaczysz jak łatwo możesz wspierać rozwój mowy Malucha każdego dnia.

Kiedy tylko zechcesz Kanapa w Twoim salonie

Samodzielność dziecka, a umiejętności szkolne

Podczas mojej prelekcji opowiem o tym, czym jest samodzielność, jak jej nauka wpływa na rozwój umiejętności szkolnych oraz o tym, jak ten poziom samodzielności wiąże się z nabywaniem nowych umiejętności. Podpowiem jak możesz, na co dzień, wspomagać samodzielność Twojego dziecka już od wieku niemowlęcego. Dowiesz się też, dlaczego wyręczanie dziecka nie wspiera jego prawidłowego rozwoju.

W wolej chwili Kanapa w Twoim salonie

Jak wspierać rozwój społeczno-emocjonalny dziecka?

Podczas prelekcji omówię szeroko rozumiane kompetencje społeczne u dzieci. Poznasz etapy rozwoju społecznego dziecka, różnice pomiędzy kompetencjami, a umiejętnościami społecznymi oraz praktyczne sposoby na to, w jaki sposób możesz wspierać ich rozwój poprzez zabawę. Ponadto opowiem o podstawowych technikach i narzędziach Treningu Umiejętności Społecznych oraz pokażę Ci przykłady oddziaływań terapeutycznych.

Na spokojnie wieczorem Kanapa w Twoim salonie

pricing

#Our Pricing Plans

Explore flexible pricing plans

Regular Plan

Standard Pass

$ 299 USD
 • 5 Person Entry
 • T-Shart
 • Priority Seating
 • Concert Attendance
 • 20 Lottery Ticket
 • Certificate

Business Plan

Flexible Pass

$ 399 USD
 • 7 Person Entry
 • T-Shart
 • Priority Seating
 • Concert Attendance
 • 40 Lottery Ticket
 • Certificate

Enterprise Plan

Fabulously Pass

$ 599 USD
 • 9 Person Entry
 • T-Shart
 • Priority Seating
 • Concert Attendance
 • 60 Lottery Ticket
 • Certificate
Client Logo
James Sebastian Web Developer

Could describe these conceptions, could impress upon paper all that is living so full and warm within me, that it might be the mirror of my soul.

Client Logo
Max Mathew Ceo @Google

Campaign’s operations. Apart from a candidate the campaign manger is often a the Successful campaigns usually require a campaign again manager coordinate campaign for aparts.

Client Logo
Corona Man Ceo @Google

thoroughly. Our asked sex point her she seems. New plenty she horses parish design you. Successful campaigns usually require a campaign again Mind what no by kept. Celebrated no he decisively

updates

#News & blogs

Latest from Newsroom